Vyskúšaj autokrosový špeciál na vlastnej koži u nás na autokrose v Môlči!!

Vyskúšaj autokrosový špeciál na vlastnej koži u nás na autokrose v Môlči!!

09.07.2024

„ŽIJEME JÍZDOU A CHCEME, ABY SI TO ZAŽIL I TY“ je slogan partie zazijautocross na čele s Honzom Klimešom, s ktorou organizačný výbor Autokrosu v Môlči nadviazal spoluprácu. Takáto možnosť o akej sa tu píše na Slovensku ešte nie je a do 21.7.2024 ani nebude. To je hneď prvý termín na túto skvelú adrenalínovú jazdu v autokrosovom areáli v Môlči pri Banskej Bystrici. Takýto zážitok je možný na viacerých tratiach v Česku (napr. Nová Paka, Dolní Bousov) no na Slovensku ste takúto možnosť ešte nemali! Rezervácie na stránke zazijautocross.cz

Popis obrázka

Táto spolupráca umožní všetkým záujemcom vyskúšať si autokrosový špeciál na vlastnej koži a pri tom necestovať za týmto zážitkom až do zahraničia. Dokonca si to môžu vyskúšať na autokrosovej dráhe v Môlči kde sa pravidelne usporadúvajú preteky Majstrovstiev zóny strednej Európy v autokrose, v minulosti dokonca Majstrovstiev Európy. 

Popis obrázka

Chalani prídu na Slovensko hneď s tromi buginami, asi pre najväčších nadšencov je práve zážitková jazda v Kartcross buggy Yamaha R6 so síce neohurujúcimi 120 koňmi, no táto mašina váži len niečo málo cez 300kg. Adrenalín do krvi môžete však pri tejto partii dostať aj iným spôsobom. Pre tých, ktorí sa na tento typ zážitku necítia, je tu aj možnosť spolujazdy na bugine Can-am Maverick X3 RS Turbo. Mysleli aj na najmenších fanúšikov tohto športu a preto zo sebou dovezú aj niečo pre deti od 10 rokov a to buggy Polaris RZR 170 EFI. 

Popis obrázka

Všetky potrebné informácie pre záujemcov sú uvedené vo všeobecných podmienkach. Cena je 20€ za jedno kolo jazdy na Kartcross buggy, za jedno kolo spolujazdy na bugine Can-am Maverick a za jedno kolo jazdy na najmenšej bugine Polaris.

Takýto adrenalín a rýchlosť len tak nezažijete, tak si nenechajte ujsť túto možnosť, ktorá sa naskytne len pár krát do roka. Najbližší a zatiaľ jediný termín je možné rezervovať si priamo na webovej stránke zazijautocross.reservio.com a to už 21.7.2024. Príďte si užiť dynamické jazdy v teréne a vytvorte si nezabudnuteľné zážitky. Rezervujte si svoju jazdu ešte dnes!!

Popis obrázka

Partneri podujatia

MR. Digital Studio
sebo
Maslen
z45
Kartík
Urpiner
Ucho Motoršport
lion
zubor
HaM
doptech
eurotrucking
mkstav
beevolunter
fuchs
autopartners
Terminal BB
qservice
profipohare
bbauto
baps
anis
bestrent
bbmoto
sloso
motokary
eventservice
BB FM
Digipress
motosportmedia
mrc
Autobazareu
topspeed
SadZV
Autosportfoto
Primataxi
andrej barta
Autokrosarcz
bb
molca